7 387 460 Kč 369 373,00 km

Chci pomoci týraným dětem najít cestu z pekla

… protože některé děti bohužel prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné, je však potřeba, aby dítě vědělo, kam se může obrátit a kde najde pomoc. Psychologové a terapeuti se věnují dětem týraným, sexuálně zneužívaným, zanedbávaným i ohroženým domácím násilím a pomáhají jim na cestě zpátky k lepšímu dětství.

Do Dětského krizového centra přichází maminka s třináctiletou dcerou. Je zděšená a neví si rady – našla Anetce řezné rány po celém těle. Terapeuti poskytli Anetě bezpečný prostor vyjádřit své trápení a ona se rozpovídala. Když byla doma sama s matčiným novým partnerem, osahával ji a fotil. Aneta se neodvážila bránit, protože Pavel je tak silný… Nakonec zjistila, že Pavel posílá její fotky někam dál. Měla strach, že je uvidí spolužáci nebo učitelé. A máma má už tak starostí až nad hlavu.

Aneta se cítila v pasti. Na YouTube uviděla video, jak se dívky řežou a tvrdí, že je to úleva…a tak to zkusila taky. Zpočátku to pomáhalo, ale pak to bylo ještě horší. Kromě duše ji začaly bolet i rány na těle. V Dětském krizovém centru Aneta i její maminka našly podporu a odborné poradenství. Zjistily, že existují řešení, že maminka chce dceři naslouchat a Anetka nemusí být na všechno sama. A Pavel už s nimi není…

Společně pohneme lidskými osudy a pomůžeme dětem prolomit bludný kruh trápení!

Chcete pomoci právě teď? Můžete zde. Děkujeme!