TERIBEAR BANDANA – SPECIÁLNÍ DÁREK ÚPLNĚ PRO VŠECHNY
I letos každý z účastníků dostane od nadace dárek – multifunkční bandanu TERIBEAR. Tentokráte v bílo-červené barvě. Ať se vám i tato verze líbí a dobře nosí!

DĚTEM ČIPY ZDARMA DO ŠKOL
Díky Partnerům akce pro pohyb – máme i letos možnost pozvat děti ze škol, školek, sportovních klubů a dětských domovů zcela zdarma. Pro děti bude jako dárek připravená voda, samolepka a rozvrh hodin TERIBEAR.

MYSLÍME I NA VAŠE PSÍ KAMARÁDY
Na akci vítáme i vaše domácí mazlíčky, které můžete i letos registrovat – kilometry nasbírané těmito čtyřnohými účastníky se sice budu započítávat do celkového počtu naběhaných kilometrů, budou dohledatelné v leaderboardu, nebudou však součástí oficiální výsledkové listiny.

MYSLÍME NA PŘÍRODU
Není nám lhostejné životní prostředí a chceme být dobrým sousedem všem v okolí, proto i letos nabídneme recyklační boxy a budeme rádi, když spolu s námi budete třídit odpad a udržovat prostor akce čistý.

LAHODNÝ ČAJÍČEK (10:00 – 21:00 hod, každý den)
Díky našemu partnerovi Jacobs Douwe Egberts vás s radostí zveme na výborný čajíček značky Pickwick. Bude k dispozici každý den, od 10:00 do 21:00 hod.

 ANEBO JE LIBO RADĚJI VYNIKAJÍCÍ KÁVIČKU?
Pokud jste milovníci kávy, i pro vás máme skvělou zprávu. Letos v TERIBEAR village vítáme nového partnera – Costa Coffee a i tentokrát dáme kávě přidanou hodnotu – aneb můžete pomáhat, i když nejste na okruhu! Každá vypitá káva Costa Coffee znamená nejen vzpruhu do dalšího pohybu, ale i 20 Kč pro konkrétní příběh. Děkujeme, že jste v tom s námi a že jste kamarádi TERIBEARa.

NÁPOJOVÉ AUTOMATY COCA-COLA
U nás mít žízeň nebudete 🙂 Pokud dostanete chuť na něco jiného než vodu, máme řešení – nápojové automaty od Coca-Coly. Část výtěžku z prodeje výrobků bude opět věnována na dobrou věc. V automatech je možné platit hotově nebo bezkontaktní platební kartou.

JE LIBO NĚCO NA ZUB?
Po výkonu je dobré doplnit energii. V TERIBEAR village jsme pro vás připravili zónu občerstvení. Po celou dobu můžete navštívit stánek BULL DOGS, v pondělí 12.9. vás bude čekat nápojový stánek Prostě Na kolech.

BEZPEČNÁ ROZCVIČKA S JAKUBEM VOBOŘILEM
Před běháním je důležité se důkladně rozcvičit a dynamicky protáhnout. Náš generální partner ŠKODA AUTO připravil pro návštěvníky již tradiční krátké rozcvičky pod vedením instruktora a zakladatele projektu Outdoor Training Club Jakuba Vobořila. Společně se rozcvičíme před během, zaměříme se na mobilitu přetížených partií a statické protažení po běhu.

Pondělí 12. 9. v 16:30 a 18:00

Úterý 13. 9. v 16:00, 17:40 a 19:00

Středa 14. 9. – čtvrtek 15. 9. v 15:00, 17:00 a 19:00

Pátek 16. 9. ve 14:00, 16:00 a 18:00

sobota 17. 9. v 10:30, 14:00, 16:00 a 18:00

Neděle 18. 9. v 10:30, 14:00 a 15:00

EDU.LAB  – vhled do světa technologií – 13.9 -15.9
ŠKODA AUTO si letos navíc připravila mobilní laboratoř EDU.LAB, kde se návštěvníci mohou zábavnou formou seznámit s virtuální a rozšířenou realitou, 3D tiskem či s oblastí kybernetické bezpečnosti, nebo pokročilým programováním robotů. Vnitřní stanoviště mají vzdělávací charakter a vysvětlují fungování konkrétních technologií i jejich uplatnění v praxi. Ve venkovní expozici si mohou návštěvníci sami vyzkoušet programovatelné roboty, které povzbuzují vynalézavost a kreativitu. EDU.LAB bude na Letné k dispozici od 13. do 15. září.

DĚTSKÉ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ – 16.9 – 18.9
Od čtvrtka 16. září do ukončení akce v neděli 18. září pak bude na místě k dispozici unikátní mobilní dětské dopravní hřiště. Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ A PRO ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI DĚTÍ JE PLÁNOVANÉ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ ZRUŠENO. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DOBIJTE SI MOBILNÍ TELEFON
Na stánku mediální skupiny MAFRA si v partnerské zóně můžete bez problému dobít váš mobilní telefon, zalistovat v některém z nabízených titulů a na chvíli si odpočinout před dalším kolečkem J

PRIMA VYCHYTÁVKY
Stánek televize Prima nabídne běžcům a chodcům vodu a drobné sportovní Prima vychytávky. Návštěvníci si zde mohou vybrat na doma některý z časopisů (Prima FRESH, Prima ZOOM nebo třeba Primáček) vydávaných agenturou Solootions.

ANALÝZA DOŠLAPU
Na stánku společnosti RENOMIA bude pro dospělé i juniorské běžce k dispozici bezplatná analýza došlapu, vč. odborné konzultace. Připraveny jsou i různé aktivity pro ty nejmenší účastníky.

MÁTE NABĚHÁNO? ZKUSTE POKOŘIT HOKEJOVOU BRANKU
Stánek partnera – STŘÍDA SPORT oficiální distributor hokejového vybavení CCM – nabídne možnost vyzkoušet si střelbu na hokejovou branku (na místě budou k dispozici hokejky, hokejové rukavice a helmy), dále desku Game Changer pro nacvičení obratnosti a techniky práce s hokejkou a pukem a také bude příležitost obléknout si spodní hokejovou výstroj značky CCM.

TERIBEAR KOLEKCE
Na stánku nadace bude jako již tradičně možnost zakoupit designové výrobky z kolekce TERIBEAR a podpořit tak ještě více znevýhodněné děti. Platba kartou je možná. Těšíme se na vás!

CENY PRO VÍTĚZE
Každý účastník je náš hrdina. Za všechny zdolané kilometry děkujeme. Je však tradicí ocenit ty, kteří se v leaderboardu umístili na předních místech. I letos oceníme první tři účastníky v individuálních kategoriích – muž, žena a dítě. Ve skupinových kategoriích – team a rodina – si vítězové na prvním místě odnesou originální skleněnou trofej.

TERIBEAR FOTOKOUTEK (vedle nadačního stánku)
Přijďte si pořídit fotografii a pochlubte se světu, že jste tu byli a pomohli dětem! Budeme vám velmi vděční, když se o fotku podělíte na sociálních sítích s hashtagy – například  #teribearhybeprahou, #teribear, #bezimproteribear, #brumfit, #pomahamsteribearem

 TĚŠÍME SE NA VÁS!