7 387 460 Kč 369 373,00 km

Jak se registrovat

Celým procesem registrace v rámci jednotlivých kategorií (jednotlivec, team, rodina) vás provede online Registrační formulář.

Registraci dítěte do 13 let věku musí provést právní zástupce dítěte.

Níže se dozvíte, jak postupovat při skupinové registraci (team, rodina)

REGISTRACE TÝMŮ A RODIN

Všichni členové týmu či rodiny jsou, kromě týmových kategorií, automaticky účastníky příslušných individuálních kategorií (tj. muži, ženy či děti do 12 let).

 1. v prvním kroku klikněte na příslušnou kategorii, ve které se chcete registrovat (team nebo rodina)
 2. vyplňte minimálně jednoho účastníka (kontaktní osobu)
  1. dále je možno pokračovat přidáním dalších účastníků v rámci skupiny (nutno vyplnit veškeré povinné údaje všech účastníků – jméno, příjmení, pohlaví, rok narození, země a email) a uhradit registrační poplatek za všechny najednou
  2. anebo dokončit registraci a umožnit dalším účastníkům, aby se k vaší skupině přidali sami (za použití “Bezpečnostní kódu” – viz níže)
 3. zvolte název vaší skupiny
 4. vyberte příběh, který chcete podpořit svým pohybem a kterému chcete věnovat Váš příspěvek a kilometry
 5. dokončete registraci

Jak se přidat ke stávajícímu týmu / rodině (použití Bezpečnostního kódu)

Kontaktní osoba týmu/rodiny (první registrovaný člen) obdrží “Bezpečnostní kód” týmu/rodiny v textu potvrzovacího mailu při vytvoření skupiny, který poskytne dalším osobám. Ty jej následné uvedou v průběhu vlastní registrace v příslušné kolonce a tím se připojí k již existující skupině.

Stejný postup lze aplikovat i na skupinovou registraci – tedy v rámci jedné registrace přidat ke stávající skupině více účastníků najednou. Zaškrtněte políčko „Chci se přidat k již existujícímu týmu“ a poté vložte bezpečnostní kód.

Registrace se slevou či zdarma

V případě, že máte nárok na registraci se slevou či zdarma, organizátor Vám zašle speciální slevový kód emailem. Jednotliví členové týmu pak v posledním kroku registrace (krok 4) zadají slevový kód, který je opravňuje k čerpání slevy.

Jak zaregistrovat děti a mazlíčky

 • V prvním kroku zaregistrujte dítě (pod rozdílým e-mailem) a vytvořte vlastní účet u viRACE.
 • Rodič I dítě jsou zaregistrovaní pod svým jménem a emailem a svým účtem u viRACE.
 • Rodič musí mít účet u Strava/Garmin Connect/Polar apod. a chytré sportovní hodinky. Účet jedné z těchto aplikací musí propojit se svým viRACE účtem.
 • Během akce rodič přihlásí dítě do aplikace viRACE na mobilním telefonu rodiče.
 • Rodič běhá/chodí prostřednictvím chytrých hodinek na Strava/Garmin Connect/Polar apod.
 • Výkon rodiče se z hodinek synchronizuje do jeho účtu viRACE a dítě sbírá kilometry na mobilním telefonu rodiče.

Přihlášení v aplikaci viRACE

Zaregistrováním v našem registračním systému a zaplacením registračního poplatku je účastníkovi automaticky vygenerován uživatelský účet v aplikaci viRACE, která slouží ke sběru kilometrů pro TERIBEARa. Uživatelské jméno je váš email, pod kterým jste se zaregistrovali. Heslo vám je po registraci zasláno z emailové adresy info@virace.app. Více informací o aplikaci viRACE naleznete ZDE.

Úspěšná registrace

Úspěšná registrace a správné nastavení v aplikaci viRACE si můžete jednoduše zkontrolovat v záložce „Ty“, kde by se Vám měla zobrazit akce TeriBear.

Úpravy ve stávající registraci

Odebírat členy skupiny není prostřednictvím online formulářů možné. V individuálních mimořádných případech je možné o vymazání ze skupiny požádat organizátora na emailu: teribear@c-in.eu.

Pořadatelem akce „Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem“ je Nadace Terezy Maxové dětem se sídlem Jáchymova 26/2, Praha 1, IČ: 285 14 319 a produkčně akci zajišťuje CZECH-IN s.r.o., se sídlem 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4, IČO: 48582387, DIČ CZ48582387.