Jak se registrovat

Celým procesem registrace v rámci jednotlivých kategorií (jednotlivec, team, rodina) vás provede online Registrační formulář.

Níže se dozvíte, jak postupovat při skupinové registraci (team, rodina)

REGISTRACE TÝMŮ A RODIN

Všichni členové týmu či rodiny jsou, kromě týmových kategorií, automaticky účastníky příslušných individuálních kategorií (tj. muži, ženy či děti do 12 let).

  1. v prvním kroku klikněte na příslušnou kategorii, ve které se chcete registrovat (team nebo rodina)
  2. vyplňte minimálně jednoho účastníka (kontaktní osobu)
    1. dále je možno pokračovat přidáním dalších účastníků v rámci skupiny (nutno vyplnit veškeré povinné údaje všech účastníků – jméno, příjmení, pohlaví, rok narození, země a email) a uhradit registrační poplatek za všechny najednou
    2. anebo dokončit registraci a umožnit dalším účastníkům, aby se k vaší skupině přidali sami (za použití “Bezpečnostní kódu” – viz níže)
  3. zvolte název vaší skupiny
  4. vyberte příběh, který chcete podpořit svým pohybem a kterému chcete věnovat Váš příspěvek a kilometry
  5. dokončete registraci

Jak se přidat ke stávajícímu týmu / rodině (použití Bezpečnostního kódu)

Kontaktní osoba týmu/rodiny (první registrovaný člen) obdrží “Bezpečnostní kód” týmu/rodiny v textu potvrzovacího mailu při vytvoření skupiny, který poskytne dalším osobám. Ty jej následné uvedou v průběhu vlastní registrace v příslušné kolonce a tím se připojí k již existující skupině.

Stejný postup lze aplikovat i na skupinovou registraci – tedy v rámci jedné registrace přidat ke stávající skupině více účastníků najednou. Zaškrtněte políčko „Chci se přidat k již existujícímu týmu“ a poté vložte bezpečnostní kód.

Registrace se slevou či zdarma

V případě, že máte nárok na registraci se slevou či zdarma, organizátor Vám zašle speciální slevový kód emailem. Jednotliví členové týmu pak v posledním kroku registrace (krok 4) zadají slevový kód, který je opravňuje k čerpání slevy.

Úpravy ve stávající registraci

Odebírat členy skupiny není prostřednictvím online formulářů možné. V individuálních mimořádných případech je možné o vymazání ze skupiny požádat organizátora na emailu: teribear@c-in.eu.

Pořadatelem akce „TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem: powered by ŠKODA AUTO“ je Nadace Terezy Maxové dětem se sídlem Jáchymova 26/2, Praha 1, IČ: 285 14 319 a produkčně akci zajišťují společnosti ET production s.r.o., se sídlem Thámova 221/7, 186 00 Praha 8 – Karlín, IČ: 27209750, DIČ: CZ27209750 ve spolupráci s CZECH-IN s.r.o., se sídlem 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4, IČO: 48582387, DIČ CZ48582387.