7 387 460 Kč 369 373,00 km

TERIBEAR je „méďa hrdina“ – hlavní symbol charitativního projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Projekt vznikl v roce 2009 jako reakce na vysoký počet dětí, které v České republice musí vyrůstat v ústavní péči. Koupí charitativních výrobků, vytvořených speciálně pro tento projekt, můžete podpořit dobrou věc a pomoci potřebným dětem najít domov. Od roku 2009 jsme takto získali a rozdělili už více než 10 milionů korun. Zapojit se může každý – hned teď!

Speciální design, kvalitní produkt, limitovaná edice, pevně stanovený příspěvek na pomoc znevýhodněným dětem – to jsou klíčové atributy unikátních kolekcí, které pro nás navrhují přední čeští návrháři Klára Nademlýnská, Rony Plesl a Vladimír Žák.

TERIBEAR získal prestižní ocenění v soutěži TOP FIREMNÍ FILANTROP, v kategorii „Partnerství se zákazníky“. Prestižní cena Fóra dárců je určena pro projekt, který účinně zapojuje zákazníky do veřejně prospěšného programu. TERIBEAR opakovaně boduje v soutěži Hvězda 3D reklamy. Šátek v designu Kláry Nademlýnské získal v roce 2015 2. místo v kategorii Reklamní textil a také v kategorii Manažerský dárek soutěže, kterou pořádá  Asociace 3D reklamy. V roce 2016 pak zimní doplňky v designu Kláry Nademlýnské a sklenice z dílny Ronyho Plesla obsadily 3. místa ve své kategorii – Reklamní textil a Manažerský dárek.

Komu TERIBEAR pomáhá?

  • TERIBEAR  podporuje návrat dětí z dětských domovů do rodinného prostředí.
  • TERIBEAR  se snaží udržet biologickou rodinu pohromadě, pokud je pro děti jinak bezpečná, a tak zabránit umístění dětí do ústavu.
  • TERIBEAR  pomáhá maminkám v nouzi, aby své děti zvládly vychovávat samy a dokázaly jim dát péči, jakou potřebují.

TERIBEAR kolekce

Rádi byste nás podpořili i jinak, než pohybem? 

Stačí nakoupit výrobky TERIBEAR v eshopu www.teribearshop.cz nebo kolekci firemních dárků TERIBEAR na www.darkyteribear.cz.

Kolekci TERIBEAR najdete také v síti prodejen knihkupectví LUXOR.

Pevně stanovený příspěvek z Vašeho nákupu poputuje na konto projektu TERIBEAR.

Děkujeme!

TERIBEAR E-SHOP

batoh

Kolekce firemních dárků TERIBEAR

ručník