7 387 460 Kč 369 373,00 km

Chci pomoci mladým lidem stát na vlastních nohách

… protože každý si zaslouží pomoc, aby mohl uplatnit svůj potenciál. Mladí lidé v ústavní péči netrpí materiální nouzí, chybí jim však láska a podpora rodiny a možnost získat praktické zkušenosti. My jim pomáháme k úspěšnějšímu startu do samostatného života.

Příběh Michaely začíná v dětském domově, kde vyrůstala od svých čtyř let a kde strávila prakticky celé dětství. Vždycky ji zajímala práce s lidmi, a díky podpoře nadace mohla vystudovat na Vysoké škole NEWTON v Brně, studijní program Ekonomika a management. V marketingové agentuře brigádně vypomáhá se správou sociálních sítí.

Dnes stojí Michaela na prahu nového života, opouští zázemí dětského domova a postupně se osamostatňuje, v čem jí nadace i nadále velmi ráda pomůže. Čeká ji nejen hledání vlastního bydlení, ale také vlastního místa v životě. Sama musela na cestě za profesním snem překonat mnoho překážek. Ráda by proto byla tím, kdo přináší do života lidí kolem sebe pozitivní změny a podporuje jejich rozvoj.

Společně pohneme lidskými osudy a pomůžeme mladým lidem jako Michaela vzít život do vlastních rukou a zapojit se do společnosti.

Chcete pomoci právě teď? Můžete zde. Děkujeme!