7 387 460 Kč 369 373,00 km

A zase budeme pomáhat! Pod názvem Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem se naše společná akce letos vrací ve virtuální podobě. Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, nabízíme nenáročnou a neomezenou možnost, ať už chůzí nebo během sbírat kilometry pro dobrou věc. Je to tak snadné. Máte chuť někomu pomoci a přidat se k TERIBEAR rodině, která proměňuje kilometry na pomoc potřebným dětem?

Registrace na akci jsou již otevřeny ZDE

Zdraví Vás TERIBEAR a tým Nadace Terezy Maxové dětem

Co letos potřebujete vědět?

Začátek: Čtvrtek 14. 9. 2023 v 11:00

Konec: Sobota 23. 9. 2023 v 16:00

Kde: Díky načítání kilometrů přes chytré telefony/hodinky je happening skutečně bez limitů. Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, nabízíme možnost se zapojit odkudkoliv – třeba i ze zahraničí!

Jak: Nejjednodušší je běhat/chodit s mobilním telefonem a aktivitu zaznamenat přímo v aplikaci viRACE. Výhodou viRACE ale také je, že do ní lze synchronizovat data z dalších běžeckých aplikací (Strava, Garmin Connect, Fitbit, Polar ap). Každý Váš kilometr znamená 20 korun pomoci.  Kilometry se zaznamenají na Vaše elektronické konto, takže máte přehled prostřednictvím průběžné výsledkové listiny, jak jste pomohli.

Jak se přidat: Online registrace za jednorázový poplatek 250 Kč Vám umožní zapojit se kdykoliv po celou dobu konání akce. Po registraci obdržíte potvrzení o platbě a technické pokyny. Prodej registrací je uskutečňován jménem Nadace Terezy Maxové dětem v rámci veřejné sbírky číslo: S-MHMP/1501799/2012. Nejméně 50 % částky je určeno na pomoc dětem zbytek na podporu realizace akce a činnost nadace.

V sobotu 23.9. 2023 proběhne komunitní zakončení letošního 9. ročníku happeningu na pražském Výstavišti, v jehož závěru dojde k vyhlášení výsledků a zveřejněné výtěžku akce. Těšíme se na Vás!

Ze srdce děkujeme partnerům akce!

Generální partner: banka ING
Generální mediální partner: Mediální skupina MAFRA
Ve spolupráci s: Prima
Hlavní partneři: Stavebniny DEK, Renomia
Partneři: SEGRO, SK Slavia Praha, STŘÍDA SPORT oficiální distributor hokejového vybavení CCM, Výstaviště Praha
Produkční zajištění: C-IN
Technology partner: SmartFP
Social media partner: Socialsharks
Partneři pro pohyb: Accenture, ROSSMANN, Travelport
Partneři osvěžení: Coca-Cola, PICKWICK
S mediální podporou: Dnes, Expats.cziDnes Premium, Metro, OnaDnes.cz, Žena a život, Prima+
Dále děkujeme: Bird & Bird, Blue Gekko, Brand Concept, PRE, VZP ČR