7 387 460 Kč 369 373,00 km

Aby Vámi absolvované kilometry doputovaly k nám a my je mohli zobrazit v naší výsledkové listině je třeba propojit Vaši registraci s účtem Strava.

  1. Po dokončení online registrace obdržíte email s výzvou ke spárování účtu.
  2. Kliknutím na tlačítko spárování účtu budete přesměrování k autorizaci účtu. Potvrdíte kliknutím tlačítka „Authorize“.
  3. Propojení s aplikací Strava nyní proběhlo úspěšně.

Záznamy se začnou propisovat v den zahájení akce. Po skončení akce bude spárování s Vaším účtem automaticky zrušeno.

V případě potíží se spárováním Vašeho účtu Strava nás kontaktujte buď formou online chatu na této stránce, e-mailem nebo na telefonu 727 803 221. Rádi Vám pomůžeme!

Spárování účtu dítěte mladšího 13 let

Po dokončení registrace dítěte mladšího 13 let, obdržíte na Váš registrační e-mail výzvu ke spárování účtu s výsledkovou listinou. Pro autorizaci účtu dítěte mladšího 13 let využijte Vámi založený Strava účet. Názorný návod naleznete níže.

Jak zkontrolovat provázání aplikace s výsledkovou listinou

Kromě potvrzovacího e-mailu o spárování s Teribearem je možné ověřit spárování ještě dalším způsobem. Pokud si přejete mít opravdovou jistotu, že se Vaše kilometry správně zobrazí v Leaderboardu, postupujte následovně:

  1. Přihlašte se ke svému účtu na www.strava.com
  2. V detailu účtu (Obr.1) klikněte na nastavení „Settings
  3. Po otevření nastavení účtu klikněte na záložku „My Apps“ v levém vertikálním menu (Obr.2)

Pokud v seznamu aplikací vidíte TERIBEAR 2021 (Obr.2), tak máte účet správně propojený.

V případě, kdy už se s námi nebudete chtít nadále hýbat, můžete na tomto místě zrušit oprávnění na využívání Vašich dat kliknutím na tlačítko „Revoke Access“.