Základní informace

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem powered by ŠKODA AUTO je virtuální obdobou tradiční sportovně – charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou. Je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. Abychom happening mohli realizovat i v tomto roce, rozhodli jsme se dát jeho myšlence novou podobu a uchovat tak možnost pomáhat společně pohybem.

V roce 2020 TERIBEAR opustí jedno konkrétní místo a stane se virtuální a skutečně bezlimitní akcí. Díky nové technologické podobě happeningu Hýbejte se s TERIBEAREM si můžeme užít pohyb a pomáhat odkudkoliv – stačí si stáhnout partnerskou běžeckou aplikaci Strava a registrovat se do naší databáze. Všechny vámi zdolané kilometry se přenesou do výsledkové listiny podobně, jak to znáte z předchozích ročníků. Za každý zaznamenaný kilometr věnují partneři akce 10 Kč na vámi zvolený příběh pomoci. Hledáte jiný způsob, jak se zapojit? Podpořte sbírku a staňte se dárcem a členem rodiny TERIBEAR. Jeden za všechny, všichni za TERIBEARA!

Kdy?

Start 16. září 2021 v 10:00 hod

Kde?

Kdekoliv pomocí sportovní aplikace Strava

Jak?

Virtuálně pomocí sportovní aplikace Strava. Nejen chůzí či během, ale NOVĚ i na kole!

 

Začátek: 16.9. 2021 (čtvrtek), 10:00 hod
Místo: Absolvovat kilometry je možné kdekoliv
Forma akce: Virtuální
Konec: Akce bude ukončena okamžikem vygenerování výtěžku 10.000.000 Kč
Princip: Nutným předpokladem účasti na happeningu je použití sportovní aplikace Strava jednotlivými účastníky, prostřednictvím které jsou zaznamenávány absolvované kilometry. Nově zavádíme jednotku TERIMETR, která představuje 1 km absolvovaný chůzí či během nebo 5 km na kole. Registrovaní účastníci absolvují kilometry (běh, chůze nebo nově cyklistika) a za každý TERIMETR partneři akce věnují částku 20 kč na charitativní účely.
Registrace: Online
Kategorie: Individuální: muži, ženy, děti do 15 let
Skupinová: týmy, rodiny
Školy, sportovní kluby a dětské domovy
Registrační poplatek: 200 Kč