7 387 460 Kč 369 373,00 km

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem je virtuální verzí sportovně – charitativního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou, jehož výtěžek adresně pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem. Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, nabízí nenáročnou a neomezenou možnost, ať už chůzí nebo během sbírat kilometry pro dobrou věc. Je to tak snadné. Chce to především chuť někomu pomoci a přidat se k TERIBEAR rodině, která proměňuje kilometry na pomoc potřebným.  Díky technickému řešení – viRACE a chytrým telefonům/hodinkám je tento happening skutečně bez limitů a je dost možné, že překročí i hranice ČR. 😊

Startujeme již ve čtvrtek 14. září a zapojit se můžete kdykoli od zahájení akce, nonstop, až do soboty 23. září. Princip akce zůstává stejný, v kteroukoliv denní či noční dobu můžete svým vlastním pohybem, ať už chůzí či během, pomáhat ostatním. Za každý zdolaný kilometr věnují partneři 20 Kč na vámi zvolený příběh pomoci.

Pro ty, kteří preferují komunitní formát akce máme dobrou zprávu. 13. září se bude konat v lesoparku Štěpánka v Mladé Boleslavi jednodenní charitativní akce TERIBEAR hýbe Mladou Boleslaví: powered by ŠKODA AUTO.

Kdy?

14. 9. – 23. 9. 2023 nepřetržitě! Zapojit se můžete kdykoli od zahájení akce, nonstop, až do soboty 23. září.

Princip akce

Princip akce zůstává stejný, jak jej znáte z předešlých ročníků – v kteroukoliv denní či noční dobu můžete svým vlastním pohybem, ať už chůzí či během, pomáhat ostatním. Za každý zdolaný kilometr věnují partneři 20 Kč na vámi zvolený příběh pomoci.

Kde?

Kdekoli. Chodit a běhat můžete kde se vám líbí a máte to rádi. Díky technickému řešení je možná účast i za hranicemi ČR.

Jak?

K účasti na akci bude třeba registrace na www.teribear.cz a nově zřídit učet u sportovní aplikace viRACE, která se specializuje na virtuální běžecké závody. Díky aplikaci viRACE můžete přímo sbírat kilometry pro TERIBEARa. Výhodou aplikace viRACE také je, že se do ní synchronizují data ze známých běžeckých aplikací (Strava, Garmin Connect, Fitbit, Polar a další).  Výsledky budou následně automaticky zaznamenány do online výsledkové listiny na www.teribear.cz.

Propozice

Datum: 14. 9. 2023 – 23. 9. 2023
Místo: Kdekoli na zeměkouli
Začátek: 14. 9. 2023 (čtvrtek), 11.00 hod.
Ukončení: 23 9. 2023 (sobota), 16.00 hod.
Registrace:         Online na ww.teribear.cz a též viRACE
Měření: Po registraci na viRACE přímo v aplikaci, nebo prostřednictvím nejběžnějších sportovních aplikací, kdy se synchronizují nachozené či naběhané kilometry s TERIBEAR leaderboardem na www.teribear.cz
Kategorie: Individuální: muži, ženy, děti do 12 let (ročník narození 2011 a mladší)
Skupinová: týmy, rodiny
Poplatek:

Jednotný registrační poplatek: 250 Kč

Prodej registrací je uskutečňován jménem Nadace Terezy Maxové dětem v rámci veřejné sbírky číslo: S-MHMP/1501799/2012. Částka bude použita k podpoře opuštěných a ohrožených dětí pod patronátem nadace. V případě zájmu, může účastník částku libovolně navýšit.

Různé:

Pořadatel si vyhrazuje právo změn v programu a propozicích, účastníci startují na vlastní nebezpečí.

V sobotu 23.9. 2023 proběhne komunitní zakončení letošního 9. ročníku happeningu na pražském Výstavišti, v jehož závěru dojde k vyhlášení výsledků a zveřejněné výtěžku akce.

Pro ty, kteří preferují komunitní formát akce máme dobrou zprávu. 13. září se bude konat v lesoparku Štěpánka v Mladé Boleslavi jednodenní charitativní akce TERIBEAR hýbe Mladou Boleslaví: powered by ŠKODA AUTO.

Chci pomoci jinak než pohybem

Hledáte jiný způsob, jak se zapojit? Podpořte sbírku a staňte členem rodiny TERIBEAR hned teď. Jeden za všechny, všichni za TERIBEARA!