TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem: powered by ŠKODA AUTO je sportovně – charitativní akce určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Celý týden, od pondělí 12. září do neděle 18. září, vám nabídneme non-stop příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně.

Nemusíte trénovat! Čas ani styl nerozhoduje. Stačí mít chuť a přijít do parku na Letnou, koupit si čip a rozhýbat s námi Prahu! Za každý kilometr, který zdoláte a který zaznamená váš čip, věnují partneři akce 25 Kč na vámi zvolený příběhNebo se prostě zapojte jako člen týmu TERIBEAR a podpořte náš projekt jako takový. Nazujte tenisky, běhejte, choďte, procházejte se – po naší vytyčené trase.

Každý krok pomáhá! A my se na vás moc těšíme!

Kdy?

12. 9. – 18. 9. 2022 nepřetržitě! Můžete přijít kdykoliv a podle libosti se vracet.

Kde?

V parku Letenské sady (zázemí na Letenské plání – písčitá plocha, trať – asfaltový okruh). Stanovený okruh bude přibližně 1,3 km dlouhý.

Jak?

Pomocí TERIBEAR čipu, umístěného ve startovním čísle, se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném TERIBEAR okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled prostřednictvím průběžné výsledkové listiny, jak jste pomohli.

Propozice

Datum: 12. 9. 2022 – 18. 9. 2022
Místo: Letenské sady, (zázemí na Letenské plání – písčitá plocha, trať – asfaltový okruh)
Začátek: 12. 9. 2022 (pondělí), 17.00 hod.
Ukončení: 18. 9. 2022 (neděle), 16.00 hod.
Registrace:         Online na ww.teribear.cz  a nebo na místě konání akce po jejím zahájení
Délka okruhu: Cca 1300 m
Trať: Asfaltový povrch
Značení:    Trasa okruhu bude značena
Měření: Prostřednictvím čipové technologie umístěné na startovním čísle. Čip je nepřenosný.
Čas absolvování okruhu se neměří, pouze počet absolvovaných kol a kilometrů.
Kategorie: Individuální: muži, ženy, děti do 12 let (ročník narození 2010 a mladší)
Skupinová: týmy, rodiny
Poplatek:

Jednotný registrační poplatek: 250 Kč

Prodej registrací je uskutečňován jménem Nadace Terezy Maxové dětem v rámci veřejné sbírky číslo: S-MHMP/1501799/2012. Částka bude použita k podpoře opuštěných a ohrožených dětí pod patronátem nadace. V případě zájmu, může účastník částku libovolně navýšit.

Šatna a úschovna věcí: V prostoru startu a cíle se bude možné převléknout a uschovat věci v omezeném rozsahu, pořadatel neručí za odložené věci mimo prostory úschovny
Zdravotní služba: Zdravotní služba bude zajištěna v očekávaných špičkových časech návštěvnosti
Různé: Pořadatel si vyhrazuje právo změn v programu a propozicích, účastníci startují na vlastní nebezpečí, mobilní toalety budou zajištěny.

Kudy na Teribeara?

Dostupnost MHD a pěšky – cca 5 minut z tramvajové zastávky Sparta nebo Korunovační – tramvajové linky číslo: 1, 8, 12, 25 a 26

Parkování v okolí parku Letná

Placená parkoviště v okolí (organizátor nebere zodpovědnost za bezpečnost, kvalitu parkingu a poskytovaných služeb)