7 387 460 Kč 369 373,00 km

Vaše předplatné se automaticky obnoví, pokud nebude zrušeno nejméně 24 hodin před koncem aktuálního období., včetně období na zkoušku.

V závislosti na zařízení, kterou jste použili k zakoupení předplatného (web na počítači, Android nebo iPhone), jsou  mírně odlišné způsoby, jak účet převést na  bezplatný tarif a zrušit aktivní předplatné. Chcete-li předplatné zrušit, musíte použít stejný typ zařízení, jaké jste použili k aktivaci předplatného. Například Google Play pro aplikaci pro Android a iTunes pro aplikaci pro iPhone atd.

Zrušení předplatného aktivovaného přes web Strava: Přihlaste se k účtu a přejděte do nabídky Nastavení pod obrázkem ozubeného kolečka v pravém horním rohu. Vyberte Můj účet> Přejít na nižší tarif. Po zobrazení výzvy potvrďte, že chcete přejít na nižší tarif. Upozorňujeme, že předplatitelem budete, dokud předplatné daného období nevyprší, jak je uvedeno na stránce Podrobnosti o účtu.

Zrušení předplatného aktivovaného pomocí Google Play (Android): U předplatných zakoupených pomocí aplikace Strava pro Android vaše platby zpracovává Google Play. Chcete-li spravovat předplatné přes Google Play, klikněte sem. Nebo otevřete aplikaci Strava a klikněte na tlačítko Nabídka> Nastavení> Spravovat předplatné a měli byste být přesměrováni na stránku v aplikaci Google Play, kde můžete předplatné zrušit.

Zrušení předplatného aktivovaného pomocí iTunes (iPhone): U předplatných zakoupených pomocí aplikace Strava pro iPhone vaše platby zpracovávají iTunes. Chcete-li spravovat své předplatné pořízené přes iTunes, klikněte sem. Nebo otevřete aplikaci Strava a klikněte na Další> Nastavení> Spravovat předplatné a budete přesměrováni na stránku v aplikaci iTunes, kde můžete předplatné zrušit. Jakmile zrušíte předplatné, uvidíte, že není vybrána žádná možnost obnovení a vaše předplatné se neobnoví.

Podle podmínek společnosti Strava můžete mít nárok na vrácení celé částky do čtrnácti (14) dnů od nákupu. Po uplynutí tohoto období je předplatné Strava obvykle nevratné.