7 387 460 Kč 369 373,00 km

Pokud ještě nemáte Aplikaci Strava z loňského ročníku, pak si  jí stáhnete zdarma do svého chytrého telefonu prostřednictvím Google Play nebo App Store. Aplikace je pouze v anglickém jazyce. Níže naleznete stručný návod, jak si aplikaci snadno a rychle stáhnout do svého telefonu a jak ji používat.

DŮLEŽITÉ! Pro využití aplikace Strava v rámci naší akce není třeba placená verze Strava. Verze zdarma je dostačující.

PŘIHLÁŠENÍ DO APLIKACE A VYTVOŘENÍ ÚČTU

Po stažení aplikace klikněte na ikonu „Open Strava“, kde se Vám zobrazí přihlašovací okno. Vyberte si preferovanou možnost (Facebook/Google/e-mail + heslo) pro přihlášení do aplikace.

Pokud si vyberete například e-mail, zadejte svojí e-mailovou adresu a zvolte si heslo, pod kterým se budete do aplikace přihlašovat.

Krok 1
Po zadání přihlašovacích údajů vytvoříte účet tak, že vyplníte základní údaje (jméno, příjmení, datum narození atd). Aplikace se Vás také zeptá, zda chcete zasílat upozornění. Je na Vás, zda povolíte (Allow) či nikoli (Don´t Allow). To samé platí pro případ uložení hesla, zda-li chcete heslo nechat uložené (Save Password = uložit heslo nebo Not Now = nikoliv)

Krok 2
Kliknutím na „YES“ potvrďte Allow location access/svoji aktuální polohu pro načítání záznamu.

Krok 3
Dále přejdete na stránku, kde se Vás aplikace zeptá, zda Vás může kontaktovat o novinkách apod. Je na Vašem zvážení, zda si přejete dostávat e-mailem zprávy od Strava.

Krok 4
V dalším kroku Vás aplikace informuje, že je možnost si připlatit extra služby. Pokud si výslovně nepřejete využívat placených služeb Strava klikněte prosím na „SKIP“ a přeskočte tento krok. V budoucnosti se případně můžete dle vlastního uvážení rozhodnout některých placených služeb Strava využívat, ale pro účely naší akce to není třeba.

Krok 5
V tomto kroku zvolte „Let´s go“ čímž se dostanete do dalšího kroku a budete nyní moci nahrávat Vaše záznamy aktivit.

VYTVOŘENÍ ÚČTU DÍTĚTE MLADŠÍHO 13 LET

Vezměte prosím na vědomí, že vytvořit si účet v aplikaci Strava mohou dle podmínek použití aplikace pouze osoby starší 13 let. Pro registraci dítěte mladšího 13 let vytváří účet jeho zákonný zástupce. K tomu je třeba použít e-mail zákonného zástupce odlišný od e-mailu použitého pro jeho vlastní registraci – každá registrace vyžaduje unikátní e-mail – a následně jej do mobilní aplikace pod tímto účtem přihlásit, aby došlo k autorizaci sběru dat. V leaderboardu na webu teribear.cz bude dítě vedeno pod svým jménem.