7 387 460 Kč 369 373,00 km

Milí přátelé,

cílová rovinka je na dohled.  Letošní virtuální akci Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem můžeme – díky spolupráci s Výstavištěm Praha – zakončit společně! Právě v sobotu 23. září od 11 hod zde proběhne DEN HRDINŮ

Po celý den si můžete prohlédnout vybavení složek integrovaného záchranného systému a poznat jejich práci. A my se na vás budeme těšit v TERIBEAR village (viz plánek pozice 10), kde vás čeká program, místo pro příjemné setkání a po 16. hodině oznámení výtěžku letošního happeningu. 

TERIBEAR VILLAGE

FOOD ZÓNA

JE LIBO NĚCO NA ZUB?
Dejte si něco dobrého a staňte se hrdinou. Z každého nákupu na stáncích a foodtruccích v TERIBEAR village poputuje 10 % z výtěžku na podporu nadace. Pomáhejte s TERIBEARem. Děkujeme!

NEBO RADŠI VYNIKAJÍCÍ KÁVIČKU ČI ČAJ?
Dáte si výborný čaj Pickwick nebo kávu L´OR? Výši příspěvku – do kasičky nebo platbou přes QR kód – necháme na vás. Celý výtěžek stánku bude věnován na konkrétní příběhy pomoci.

Také s Costa Coffee dáme kávě přidanou hodnotu – i když zrovna nesbíráte kilometry, váš šálek kávy znamená 15 Kč na konto TERIBEARa. Děkujeme, každá pomoc se počítá!

FUN ZÓNA

POKOŘTE HOKEJOVOU BRANKU
Na stánku partnera STŘÍDA SPORT – oficiální distributor hokejového vybavení CCM – si můžete zastřílet na hokejovou branku a vyhrát drobné ceny od CCM.

SLAVIA FOTBALOVÁ KLEC/OKTAGON
U stánku partnera SK SLAVIA PRAHA – je připraven Oktagon – fotbalová klec – kde si můžete zkusit fotbálek, ve stánku Slávistické mládeže si popovídat o náborech do Slavie, zjistit, jak probíhají tréninky a třeba i dostat podpisové kartičky hráčů.

VÝBĚHY DO STROMOVKY
Nabídneme tři termíny výběhů s trenérem Jakubem Vobořilem, kterého už znáte z Vítkova a Letné. Stačí se zaregistrovat.

TERIBEAR KOLEKCE
Na stánku nadace nebudou chybět designové výrobky z kolekce TERIBEAR. Platba kartou je možná. Udělejte si radost a podpořte ještě více znevýhodněné děti. Těšíme se na vás!

VÝDEJ BANDAN
Zaregistrovali jste se na letošní ročník Hýbejte se s TERIBEARem? Přijďte si na stánek s označením Hýbejte se s TERIBEARem vyzvednout multifunkční šátek zdarma (barevná kombinace stejná jako loni).

DĚTSKÝ STÁNEK
Pro malé návštěvníky tu máme malování na obličej, hry, TERIBEAR omalovánky a další.

Těšíme se na vás!