7 387 460 Kč 369 373,00 km

 I letos bychom rádi nabídli školám, školkám, dětským domovům a sportovním klubům pro děti možnost hromadné účasti na naší akci zdarma a co v nejjednodušší formě.

Snažíme se tak zachovat tradici bezlimitního pohybu pro děti s cílem dopřát jim možnost pomáhat konkrétně a být při tom.

Ačkoli letošní, virtuální, podoba akce vyžaduje stažení sportovní aplikace Strava, registraci na www.teribear.cz a následné spárování obého – v případě škol, školek, domovů a klubů – TO NEPLATÍ – a účastnit se mohou JEDNODUŠE A ZDARMA. Museli jsme však upravit parametry účasti a pomoci v následujícím duchu.

 

Jak na to?

  • Stačí vyplnit speciální formulář určený školám/dětským domovům/dětským sportovním klubům
  • A po zahájení akce – 10.9. – vyrazit se třídou/klubem na procházku či si zaběhat.
  • Jednorázově, třída/klub jako celek – za společnou procházku či běh získáte pro ohrožené děti 500 Kč, které uhradí partneři nadace.
  • Pokud nám budete chtít poslat fotku či obrázek z Vaší procházky či běhu pro TERIBEAR – budeme rádi. Případně pokud jej budete postovat na sociálních sítích, budeme rádi, když nás otagujete.
  • Rádi bychom Vás upozornili, že pro účastníky této kategorie nejsme schopni zajistit teribeaří bandanu/sportovní šátek a přehled zúčastněných škol/sportovních klubů/dětských domovů nebude uveden v online výsledkové listině (leadeboardu). Jejich seznam bude zveřejněn na této stránce v průběhu konání akce.