10 000 000 Kč
100,0 %
z cílové částky 10 mil. Kč
  • Angličtina

Chci podpořit pěstounskou péči a adopci

… protože každé dítě si zaslouží lásku a potřebuje vyrůstat v bezpečném přijetí milujícího rodinného prostředí. A pokud už biologická rodina selže, je skvělé, že jsou tu lidé s velkým srdcem, kteří opuštěným dětem poskytují náhradní domov.

Lucie a Jan vychovali vlastního syna a adoptivní dceru, která je dnes už dospělá. Před 20 lety se rozhodli otevřít svůj domov a svou náruč i dalším dětem – stali se pěstouny. Za tu dobu se tři děti osamostatnily, nejstarší pěstounská dcera má dnes vlastní rodinu. Nyní mají manželé v přechodné péči desetiletou Karolínu a devítiletého Láďu. Oba jsou hudebně nadaní, Karolínka zpívá v souboru, bráška hraje na violoncello. „Snažíme se dětem rozdávat bezpodmínečnou lásku vrchovatou měrou, jsou pro nás darem a jsou skvělé. Děkujeme za příležitost učinit pár bytůstek šťastnějšími,“ píše Lucie.

I další děti čekají na zázrak – na rodinu, která jim dá pocit lásky. Bezpečný domov, kde budou mít svoje blízké, svoje hračky a knížky. Zázemí, odkud si do života odnesou vlastní vzpomínky a kam se mohou vracet. Podpořte s námi náhradní rodinnou péči a projekt Adopce.com, který provádí zájemce o adopci procesem osvojení dětí.

Společně pohneme lidskými osudy a pomůžeme k tomu, aby víc opuštěných dětí našlo láskyplný domov!

Chcete pomoci právě teď? Můžete zde. Děkujeme!