7 387 460 Kč 369 373,00 km

Chci pomoci maminkám z azylových domů začít znovu

… protože ovlivnit budoucnost dětí znamená změnit budoucnost jejich matek. Pomáháme maminkám začít po odchodu z azylového domu nový život, naučit se plánovat, spravovat rodinný rozpočet a vyvarovat se dluhů. 

Jsem maminkou tří malých dětí a žila jsem v nekonečném kolotoči vyhrožování, stalkingu a násilí,” píše Marta. „Pak jsem se dozvěděla o azylovém domě, který poskytuje útočiště matkám s dětmi ve stejné situaci. S pláčem jsem pracovnicím vyprávěla svůj příběh. Když mi zavolaly, že pro mě mají místo, cítila jsem, že už nebudu na všechno sama.”

Azylový dům mně a ostatním ženám poskytl bezpečné útočiště a střechu nad hlavou, ale také nám pomohl získat sílu a naději. Díky podpoře Nadace Terezy Maxové dětem se účastníme kurzů zaměřených na rodičovství a podporujeme se navzájem,” zdůrazňuje Marta. „S pomocí sociálních pracovnic jsem se dokázala postavit agresivnímu partnerovi a s dětmi budeme muset ujít velký kus cesty, než zapomeneme. Ale dnes už víme, že začínáme znovu a nejsme na to sami.“

Společně pohneme lidskými osudy a pomůžeme maminkám z azylového domu postavit se na vlastní nohy! 

Chcete pomoci právě teď? Můžete zde. Děkujeme!