10 000 000 Kč
100,0 %
z cílové částky 10 mil. Kč
  • Angličtina

Chci pomoci ohroženým těhotným maminkám

…protože máma je máma! Někdy žena otěhotní do nepříznivých podmínek, potkalo ji něco těžkého a neumí si se situací poradit. Díky včasné pomoci a podpoře se však bez ohledu na minulost může stát milující a pečlivou maminkou.

Ester je mladá maminka, je jí sotva 20 let. Vyrostla v dětském domově a život v běžné rodině nikdy nepoznala. V den své plnoletosti opustila ústav a vrátila se k rodičům, kde zjistila, že nezvládají péči o sourozence, sebe ani domácnost. Hodně proto utíkala ven, seznámila se s Jirkou a brzy otěhotněla. Těhotenství ji zaskočilo, měla obavy, že to nezvládne. Mladí rodiče neměli kde bydlet, neměli peníze.

OSPOD jim doporučil projekt Na začátku, který podporuje maminky v obdobné situaci. Pro mladou rodinu se podařilo zajistit bydlení, výbavičku pro miminko a Ester se začala na jeho příchod těšit. Nikolka se narodila před několika měsíci, oba rodiče se o ni dobře starají.  Často se chtějí poradit, jak o malou správně pečovat. Jedno vědí jistě, Nikolka bude mít lepší dětství, než měla její máma.

Společně pohneme lidskými osudy a prostřednictvím projektu pro těhotné ženy v nouzi pomůžeme maminkám najít cestu ke svým dětem a dětem do bezpečné náruče mámy!

Chcete pomoci právě teď? Můžete zde. Děkujeme!