7 387 460 Kč 369 373,00 km

Chci pomoci ohroženým těhotným maminkám

…protože máma je máma! Někdy žena otěhotní do nepříznivých podmínek, potkalo ji něco těžkého a neumí si se situací poradit. Díky včasné pomoci a podpoře se však bez ohledu na minulost může stát milující a pečlivou maminkou. 

Eva je mladá maminka ve věku 22 let. Od útlého dětství do svých 18 let vyrůstala v těžkých rodinných vztazích, až se nakonec ocitla na ulici. Nyní je v pátém měsíci těhotenství.

Eva a její partner se rozhodli, že dítě budou společně vychovávat. Bohužel, jejich situace je velmi složitá a momentálně žijí na ubytovně. Uvědomují si, že budou muset čelit mnoha výzvám. Být mladými rodiči s omezenými finančními prostředky a bez stabilního bydlení je velký závazek. Jejich nejpalčivějším problémem je najít vhodné bydlení, kde by mohli vybudovat bezpečný domov pro své děťátko.

Bude to vyžadovat obrovské úsilí, ale jsou odhodlaní udělat všechno, co je v jejich silách, aby jejich dítě mělo šťastnější dětství, než měli oni. Obrátili se proto na asistenční službu, která jim pomáhá připravit se na rodičovskou roli a vše, co bude miminko potřebovat.

Vědí, že budou muset pečlivě plánovat. Pořídit výbavičku, dětské potřeby jako jsou pleny, kojenecká výživa a další vybavení pro ně bude nákladné. I přes veškeré obtíže mají Eva a její partner velkou motivaci a touhu poskytnout dítěti lásku a péči. S podporou sociálních pracovníků se obrátili na Nadaci Terezy Maxové dětem, aby jim pomohla s výbavičkou a potřebami pro miminko do začátku.

Společně pohneme lidskými osudy a pomůžeme maminkám a mladým rodinám najít cestu ke svým dětem a dětem do bezpečné náruče mámy!

Chcete pomoci právě teď? Můžete zde. Děkujeme!