7 387 460 Kč 369 373,00 km

Akce se mohou účastnit pouze řádně zaregistrovaní účastníci.

Nutným předpokladem účasti na akci je použití sportovní aplikace Strava jednotlivými účastníky.

KROK 1 – REGISTRACE NA AKCI

Celým procesem registrace v rámci jednotlivých kategorií (jednotlivec, team, rodina) Vás provede online registrační formulář.

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Registrace teamů a rodin
 1. V prvním kroku klikněte na příslušnou kategorii, ve které se chcete registrovat (team nebo rodina)
 2. Vyplňte minimálně jednoho účastníka (kontaktní osobu)
  1. Dále je možno pokračovat přidáním dalších účastníků v rámci skupiny (nutno vyplnit veškeré povinné údaje všech účastníků – jméno, příjmení, pohlaví, rok narození, země a email) a uhradit registrační poplatek.
  2. Anebo dokončit registraci a umožnit dalším účastníkům, aby se k Vaší skupině přidali sami (za použití „Bezpečnostního kódu” – viz níže)
 3. Zvolte název Vaší skupiny
 4. Vyberte příběh, který chcete podpořit svým pohybem a kterému chcete věnovat Váš příspěvek a kilometry
 5. Vyberte způsob úhrady registračního poplatku
 6. Dokončete registraci

Všichni členové týmu či rodiny (kromě týmových kategorií) jsou automaticky účastníky příslušných individuálních kategorií (tj. muži, ženy či děti do 12 let).

Jak se přidat ke stávajícímu týmu / rodině (použití Bezpečnostního kódu)

Kontaktní osoba týmu/rodiny (první registrovaný člen) obdrží „Bezpečnostní kód” v textu potvrzovacího mailu při vytvoření skupiny, který poskytne dalším osobám. Tento kód následně uvedou v průběhu vlastní registrace jako JEDNOTLIVEC v příslušné kolonce a tím se připojí k již existující skupině.

Stejný postup lze aplikovat i na skupinovou registraci – tedy v rámci jedné registrace přidat ke stávající skupině více účastníků najednou. Zaškrtněte políčko „Chci se přidat k již existujícímu týmu“ a poté vložte bezpečnostní kód.

Registrace se slevou či zdarma

V případě, že máte nárok na registraci se slevou či zdarma, organizátor Vám zašle speciální slevový kód e-mailem. Jednotliví členové týmu pak v posledním kroku registrace (krok 4) zadají slevový kód, který je opravňuje k čerpání slevy.

Úpravy ve stávající registraci

Odebírat členy skupiny není prostřednictvím online formulářů možné. V individuálních mimořádných případech je možné o vymazání ze skupiny požádat organizátora na e-mailu: teribear@c-in.eu.

Školy, sportovní kluby a dětské domovy

I letos bychom rádi nabídli školám, školkám, dětským domovům a sportovním klubům pro děti možnost hromadné účasti na naší akci zdarma a co v nejjednodušší formě.

Snažíme se tak zachovat tradici bezlimitního pohybu pro děti s cílem dopřát jim možnost pomáhat konkrétně a být při tom.

Ačkoli letošní, virtuální, podoba akce vyžaduje stažení sportovní aplikace STRAVA, registraci na www.teribear.cz a následné spárování obého – v případě škol, školek, domovů a klubů – TO NEPLATÍ – a účastnit se mohou JEDNODUŠE A ZDARMA. Museli jsme však upravit parametry účasti a pomoci v následujícím duchu.

Jak na to?

 • Stačí vyplnit speciální formulář určený školám/domovům/dětským sportovním klubům – https://registrace.teribear.cz/skola/ 
 • A po zahájení akce –  16.9. – vyrazit se třídou na procházku či si zaběhat.
 • Jednorázově, třída jako celek – za společnou procházku či běh získáte pro ohrožené děti 500 Kč, které uhradí partneři nadace.
 • Pokud nám budete chtít poslat fotku či obrázek z Vaší procházky či běhu pro TERIBEAR – budeme rádi. Případně pokud jej budete postovat na sociálních sítích, budeme rádi, když nás otagujete.

PLATBA

Příjemce: CZECH-IN s.r.o., 5. května 65, 140 21 Praha 4, Česká republika

Registrační poplatek je přijímán v Kč a to buď bankovním převodem (bez poplatků na straně příjemce) nebo platební kartou.

Prodej registrací je uskutečňován jménem Nadace Terezy Maxové dětem v rámci veřejné sbírky číslo: S-MHMP/1501799/2012 ve spolupráci se společností C-IN, která akci produkčně zajišťuje. Příspěvek do sbírky na přímou pomoc činí min. 50%, zbývající částka je určena na podporu akce a činnosti nadace.

Po dokončení registrace obdrží každý účastník email s informacemi o platbě a s jedinečným registračním číslem, které je nutné použít jako identifikátor platby. Nezasílejte, prosím, žádné bankovní převody bez uvedení registračního čísla a jména ve zprávě pro příjemce.

Platba bankovním převodem bude možná do čtvrtka 9. září. Poté bude možná platba pouze platební kartou.

Měna – Česká koruna
Příjemce – CZECH-IN s.r.o.
Adresa – 5. května 65, CZ-140 21 Praha 4, Česká republika
Banka – KB a.s., Na Příkopě 33, Praha 1, Česká republika
Číslo účtu – Kč 51-0903480287/0100
IBAN Kč – CZ8201000000510903480287
SWIFT/BIC – KOMBCZPPXXX
Variabilni symbol – Číslo registrace

Přijímané platební karty:


Veškeré online platby jsou zabezpečeny službou „Saferpay“. Tato platební brána splňuje mezinárodní standard 3D Secure, který označuje soubor bezpečnostních požadavků karetních asociací MasterCard a VISA. Více informací můžete nalézt zde.

V případě, že je online platba neúspěšná, přihlaste se prosím znovu do online registračního systému a platbu opakujte. V případě, že budou problémy přetrvávat, obraťte se prosím na Vaši banku a zkontrolujte, zda jsou online transakce pro Vaši kartu povoleny, popřípadě jestli nemáte stanoven platební limit. Poté můžete platbu kartou zopakovat.

KROK 2 – INSTALACE SPORTOVNÍ APLIKACE STRAVA

Po úspěšné registraci si bezplatně nainstalujte sportovní aplikaci Strava do svého mobilního telefonu a vytvořte si u aplikace účet. Díky této aplikaci se budou Vaše aktivity zaznamenávat do našeho online leaderboardu. Stáhněte si aplikaci Strava*.

KROK 3 – SPÁROVÁNÍ STRAVA ÚČTU S ONLINE VÝSLEDKOVOU LISTINOU

Všem řádně zaregistrovaným účastníkům (s uhrazenou registrací a připsanou na náš účet) bude automaticky zaslán email s výzvou o spárování účtu Strava s naší online výsledkovou listinou (leaderboardem).

Jak spárovat Váš účet Strava s naší výsledkovou listinou.

 1. Klikněte na link, který Vám bude zaslán emailem
 2. Přihlaste se do svého účtu strava buď v aplikaci mobilního telefonu nebo na internetové stránce strava.com
 3. Autorizujte propojení Vašeho účtu s naším leaderboardem

Účet u Strava lze po přihlášení spravovat buď prostřednictvím webové stránky www.strava.com nebo s omezenými funkcemi i v aplikaci samotné.

Další informace ohledně Strava naleznete na www.strava.com.

DŮLEŽITÉ! Bez spárování Vašeho účtu Strava nebude probíhat synchronizace Vašich aktivit s naší online výsledkovou listinou!!

V případě potíží se spárováním Vašeho účtu Strava nás kontaktujte buď formou online chatu na této stránce, emailem nebo na telefonu +420 727 803 221 / +420 946 546. Rádi Vám pomůžeme!

title

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Správcem osobních údajů je Nadace Terezy Maxové dětem, IČ: 285 14 319, se sídlem Praha 1 – Staré Město, Jáchymova 26/2, PSČ 110 00, jakožto pořadatel akce. Správce shromažďuje osobní údaje o účastnících za účelem konání charitativního virtuálního happeningu „Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem Powered by ŠKODA AUTO“ v rozsahu nezbytném pro jeho řádnou organizaci a průběh.

Správce zpracovává osobní údaje o účastnících v rozsahu jméno, příjmení, e-mail, údaje o zemi a městě, ze kterého účastník pochází, název týmu, preferenci příběhu, který účastník svým během podpoří, pohlaví, rok narození, údaje o platbě, unikátní ID (tzv. GUID) a množství absolvovaných kilometrů.

Účastník poskytuje tyto osobní údaje dobrovolně, pokud má zájem se akce účastnit. Unikátní ID a informace o absolvovaných kilometrech jsou přenášeny z aplikace Strava poté, co účastník autorizuje spárování svého uživatelského účtu v aplikaci Strava s online výsledkovou listinou správce prostřednictvím zaslaného odkazu. Tuto autorizaci může účastník kdykoli ukončit, čímž ukončí předávání unikátního ID a údajů o absolvovaných kilometrech správci. Poskytnutí uvedených údajů je nezbytné pro registraci účastníka a pro jeho zapojení do akce. Pokud účastník odmítne poskytnout kterékoli z uvedených osobních údajů, není možné provést registraci. Pokud ukončí autorizaci propojení uživatelského účtu v aplikaci Strava s online výsledkovou listinou, nelze nadále evidovat jeho výsledky pro účely konání akce.

Právním základem pro zpracování je v tomto případě plnění smlouvy (registrace k akci a evidence absolvovaných kilometrů) a plnění právních povinností, které se na správce vztahují (zpracování údajů o platbě).

Správce zpracovává tyto osobní údaje automatizovanými prostředky v elektronické podobě. Osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, rok narození, město/země, podporovaný příběh, název týmu a naběhané absolvované kilometry může nadále užít v online výsledkové listině, zveřejnit je zejména na svých internetových stránkách www.teribear.cz, či jiným vhodným způsobem souvisejícím s propagací akce. Údaje uvedené v tomto odstavci je možné dohledat na internetových stránkách www.teribear.cz po zadání jména účastníka i po skončení akce, účastník však může kdykoli správce požádat o odstranění svých údajů.

Správce dále může na základě zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, zpracovávat e-mailovou adresu účastníka za účelem zasílání informací souvisejících s organizací akce, případně v souvislosti s dalšími akcemi konanými správcem po skončení akce, marketingová či jiná sdělení týkající se charitativní činnosti správce, pokud účastník takové zpracování při registraci neodmítl. Ze zasílání obchodních sdělení se může účastník kdykoliv odhlásit, a to prostřednictvím odkazu uvedeného v zaslaném obchodním sdělení nebo níže uvedených kontaktních údajů.

Správce používá pro zpracování uvedených osobních údajů následující zpracovatele: společnost CZECH-IN s.r.o., IČ: 485 82 387, se sídlem 5. května 1640/65, Praha 4, PSČ 140 00, společnost Gappex s.r.o., IČ: 068 35 732, se sídlem Na Cimbále 104/2, Praha 4, PSČ 143 00, společnost NET Production s.r.o., IČ: 033 73 045, se sídlem Za farou 816/67, Praha 5, PSČ 154 00, společnost POMPO spol. s r.o., IČ: 250 89 595, se sídlem Unhošť, Lidická 481, okres Kladno, PSČ 273 51.. Všichni tito zpracovatelé zajišťují technickou a organizační podporu nezbytnou pro řádné konání akce.

Správce dále spolupracuje se společností Strava, INC., se sídlem 208 Utah Street, San Francisco, CA 94103, USA, provozující sportovní aplikaci Strava, prostřednictvím které budou v průběhu akce evidovány absolvované kilometry a na základě autorizace účastníkem přenášeny do online výsledkové listiny správce. Společnost Strava, INC. jedná jako samostatný správce a bližší informace o tom, jakým způsobem zpracovává osobní údaje uživatelů aplikace Strava, naleznete na: www.strava.com/legal/privacy.

Účastník může správce kdykoli požádat o informace, které o něm správce zpracovává a správce je povinen mu tyto informace kdykoli poskytnout. Tuto povinnost může za správce plnit i zpracovatel.

Pokud se účastník domnívá, že dochází ke zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo ochranou jeho soukromého nebo osobního života, zejména jsou-li jeho osobní údaje nepřesné s ohledem na účel zpracování, může požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení nebo požadovat, aby odstranili takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o provedení opravy, omezení zpracování či výmaz jeho osobních údajů. Pokud je žádost účastníka shledána oprávněnou, správce nebo zpracovatel odstraní neprodleně závadný stav. Správce je též povinen o takové žádosti účastníka informovat příjemce, kterým osobní údaje poskytl. To neplatí v případě, pokud je informování příjemce nemožné nebo by vyžadovalo neúměrné úsilí. Za určitých podmínek může účastník požadovat i právo na přenositelnost svých údajů, též má právo podat proti správci stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. V případě, kdy účastník udělil souhlas se zpracováním, učinil tak dobrovolně a má právo tento souhlas kdykoli odvolat či omezit.

Veškeré obrazové i zvukové záznamy a podobizny účastníků pořízené během akce, s jejichž pořízením účastník svolil nebo které pořadateli či organizátorovi akce sám zaslal, mohou být použity k vlastní propagaci správce nebo k propagaci jeho partnerů bez jakéhokoliv nároku účastníků na jakoukoliv odměnu. Účastník může své svolení s použitím obrazového či zvukového záznamu kdykoli odvolat, pokud by tak však učinil bez rozumného důvodu, je povinen nahradit správci škodu, která by mu takovým odvoláním vznikla. Účastí na zahájení akce v parku na Letné bere účastník na vědomí, že během tohoto zahájení akce může dojít k zachycení obrazových i zvukových záznamů a podobizen účastníků a k jejich následnému užití pro účely informování o akci a propagaci pořadatele či partnerů akce. Sdílení jakýchkoli osobních údajů, včetně obrazových záznamů, prostřednictvím sociálních sítí podléhá zásadám zpracování osobních údajů společností provozujících tyto sociální sítě a správce za ně nenese žádnou odpovědnost.

Osobní údaje účastníka budou zpracovávány pouze po dobu, která je nezbytná k naplnění účelu zpracování. Po naplnění účelu zpracování budou osobní údaje bezpečně odstraněny. Po ukončení akce bude zrušena synchronizace dat z účtů všech účastníků v aplikaci STRAVA. Z online výsledkové listiny budou údaje odstraněny po uplynutí jednoho roku od konání akce, ledaže účastník požádá o jejich odstranění dříve. V takovém případě však lze odstranit pouze identifikaci účastníka, nikoli naběhané kilometry, aby zůstala zachována integrita výsledků celé akce.

Pokud je právním základem zpracování souhlas účastníka, dotčené osobní údaje budou zpracovávány po dobu jeho trvání, ledaže účastník souhlas před uplynutím této doby odvolá nebo omezí. V takovém případě správce přestane osobní údaje v příslušném rozsahu pro daný účely používat.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se průběhu akce nebo v případě, pokud by účastník rád uplatnil svá výše uvedená práva, prosím kontaktujte společnost CZECH-IN s.r.o. e-mailem na teribear@c-in.eu. Správce lze kontaktovat na e-mailové adrese info@terezamaxovadetem.cz nebo telefonicky na +420 257 474 529.

„Bird & Bird & běžíme s Vámi“

Nadace Terezy Maxové dětem tímto ze srdce děkuje advokátní kanceláři Bird & Bird za kompletní právní servis pro projekt TERIBEAR i supervizi „Podmínek registrace“ a „Zpracování osobních údajů“.