7 387 460 Kč 369 373,00 km

Ve čtvrtek 14. září jsme odstartovali již devátý ročník sportovně charitativního happeningu s názvem Hýbejte se TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem. 

To nejdůležitější, proč Nadace Terezy Maxové dětem opět pořádá tento happening dobré vůle shrnula patronka nadace, paní Tereza Maxová. „Již devátý rok, díky nadšení všech, pomáháme měnit lidské osudy k lepšímu. Za každým vaším krokem je konkrétní člověk, který neměl na startu nebo v průběhu života štěstí. Rodiny v nouzi, maminky v azylových domech, děti v dětských domovech, mladí lidé, kteří se staví na vlastní nohy…a mnozí další. Vždycky mě těší, když vidím s časovým odstupem všechny ty, kterým jsme pomohli a znovu se přesvědčím, jak málo někdy stačí, aby se jejich život změnil.“

Za každý zdolaný kilometr 20 korun pomoci

Každý zdolaný kilometr pomoci, ať už chůzí či během, promění partneři akce na 20 korun, které pomůžou konkrétním příběhům. Je jedno, zda kilometry zdoláte rychlým během, pomalou procházkou, s kávou v ruce nebo vyrazíte třeba s kočárkem. Každý krok se počítá a nezáleží na jeho rychlosti. Akce je určena všem, od těch nejmenších až po jejich prarodiče. Důležitá je jen chuť se zapojit.

Charitativní happening bude ukončen 23. září, kdy se tematicky propojí s akcí Den hrdinů na Výstavišti, kde budou představeny složky integrované záchranného systému. „Den hrdinů roste stejně jako dny věnované studentům, tedy Týden hrdinů, a já s velkým nadšením sleduji zapálení všech, kdo se na akci podílejí a každý jeden rok přinášejí spoustu nové obsahové nabídky. Návštěvníky jistě potěší i možnost zapojit se do dobré věci a podpořit méďu TERIBEARa Nadace Terezy Maxové dětem. Závěr desetidenního happeningu se formou společného setkání na Výstavišti uskuteční ve stejný den jako Den hrdinů, což vnímám jako další milý krok v rozvoji celého, dnes již tradičního dne pro celou rodinu u nás na Výstavišti,“ komentuje Tomáš Hübl, předseda představenstva Výstaviště Praha, a.s.

Akce by nebyla možná bez podpory partnerů, kterým ze srdce děkujeme!

Generální partner: banka ING
Generální mediální partner: Mediální skupina MAFRA
Ve spolupráci s: Prima
Hlavní partneři: RENOMIA, Stavebniny DEK
Partneři: SEGRO, SK Slavia Praha, STŘÍDA SPORT oficiální distributor hokejového vybavení CCM, Výstaviště Praha
Produkční zajištění: C-IN
Technology partner: SmartFP
Social media partner: Socialsharks
Partneři pro pohyb: Accenture, PRK Partners, ROSSMANN, Travelport
Partneři osvěžení: Coca-Cola, Costa Coffee, L’OR, PICKWICK
S mediální podporou: Dnes, Expats.cz, iDnes Premium, Metro, OnaDnes.cz, Žena a život, Prima+
Dále děkujeme: Bird & Bird, Blue Gekko, Brand Concept, CZEFTA, OSA, spolek Otevřená budoucnost, PRE, VZP ČR