7 387 460 Kč 369 373,00 km
[rev_slider alias=“home-cz1″][/rev_slider]

Termín konání

Od 10. 9. 2020

Místo konání

Kdekoliv

Začátek

10:10 hod

Konec – po dosažení limitní částky, 10. milionů Kč

Není dopředu znám

TERIBEAR CHALLENGE
98,5 %
Ještě zbývá 15 043 Kč

TERIBEAR LONG WEEKEND CHALLENGE

Na nadcházející víkend jsme si pro Vás připravili něco speciálního. Jako poděkování za dosavadní úsilí a motivaci podpořit dobrou věc je tu TERIBEAR LONG WEEKEND CHALLENGE. Pokud se nám společnými silami podaří přes víkend získat další milión korun – naběhat/nachodit 100 tisíc kilometrů, tak ho jako ocenění všem zapojeným zdvojnásobíme. Na pomoc dětem by tedy nešel jen jeden, ale hned dva miliony korun.

Počasí se nelekneme, hurá zdolávat kilometry pro ty, kteří to nejvíc potřebují. Challenge běží od 26.9.2020, 00:00 do svatého Václava 28.9.2020, 24:00.

FOTOKOUTEK

Medvědí fotografie. Máme pro Vás novinku! Po zadání Vašeho registračního čísla a emailu si můžete pod odkazem níže vygenerovat svoji teribeaří fotku a dát všem vědět, kolik kilometrů jste nasbírali. Budeme rádi, když se o ni s námi podělíte a nasdílíte na sociálních sítích.

AKTUÁLNĚ: Jak to bude letos?

Víme, že se těšíte na další ročník akce TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem. Už od září, kdy skončil pátý ročník, se nás ptáte, kdy a kde proběhne ten šestý? Bude to opět na Vítkově? Nebo na Letné? Všichni víme, že letošní rok nabral zcela jiný spád, než jsme čekali. A mnohé již nebude jako dřív. Ne nutně je to špatná zpráva. I my v nadaci jsme museli reagovat na nenadálou situaci a ze všech stran zvážit, jak dál s přípravami šestého ročníku.

Základní informace

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem powered by ŠKODA AUTO je virtuální obdobou tradiční sportovně – charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou. Je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. Abychom happening mohli realizovat i v tomto roce, rozhodli jsme se dát jeho myšlence novou podobu a uchovat tak možnost pomáhat společně pohybem.

Sbírka Friends of TERIBEAR

Nejsme si cizí! Všichni patříte k bratrstvu medvědí tlapky a jste pro nás hrdinové. Každý jednotlivě. Jeden za všechny, všichni za TERIBEARa!

Podívejte se na jména těch, kteří již přispěli pěkně pohromadě.

Vy, kteří jste pohnuli myší a podpořili sbírku Friends of TERIBEAR i ti z Vás, kteří se budou hýbat na TERIBEAR trati. Vám všem ze srdce děkujeme, že jste pohnuli osudy těch, kteří pomoc potřebují.

Jste kamarádi TERIBEARa  a to se počítá!

Novinky

Obrovské díky!!!!

Obrovské díky!!!!

Obrovské díky!!!! To velké finále nejspíš právě začalo…. Kolik to nakonec bude?

Připojte se!

Partneři

[logocarousel id=“2009″]