7 387 460 Kč 369 373,00 km

Víte že?

  • Pro akci Hýbejte se s TERIBEARem můžete používat typ aktivity běh (run), chůze (walk), túra (hike), cyklistika (ride), elektrický vozík (wheelchair).
  • Zároveň stačí, abyste si vytvořili bezplatný účet u Strava. Placený účet Premium, který Vám aplikace při instalaci a při používání nabízí na zkoušku zdarma (Free Trial) není pro naše účely potřebný. Pokud jste si aktivovali rozšířené služby Strava na zkoušku (Free trial) a o placenou verzi nemáte zájem, nezapomeňte si včas vaše předplatné do 30 dní od aktivace zrušit!
  • Rádi bychom Vás také upozornili, abyste aktivitu v aplikaci Strava uložili jako veřejnou, tedy viditelnou pro všechny (Everyone). Tato možnost je nastavena ve Strava defaultně. Neměňte prosím toto nastavení.
  • Upozorňujeme, že se Vaše výsledky zapíší do výsledkové listiny přibližně za 5 až 10 minut od doby uložení aktivity.
  • Do výsledkové listiny se zapisují POUZE aktivity započaté PO čtvrtku 16.9. v 10:00 hod. (Pokud např. půjdete běhat ve čtvrtek 16.9. v 9:45 a aktivitu ukončíte v 10:15, do naší online výsledkové listiny se Váš výsledek nepropíše.)
  • Pokud se Vám terimetry nenačítají do leaderboardu a současně jste se účastnili akce i loni avšak pod jiným účtem v aplikaci STRAVA, nahlaste prosíme tuto skutečnost na naši technickou podporu, je možné, že se Vám automaticky spároval loňský účet.
  • Jak ověřit, zda je Váš účet úspěšně spárovaný? Přihlaste se k Vašemu STRAVA účtu na webu a zkontrolujte, zda v sekci STRAVA/Settings/My Apps vidíte připojenou aplikaci TERIBEAR 2021.
  • Manuálně vytvořené aktivity nejsou povoleny a leaderboard je nezaznamenává. Tato funkcionalita je na naší straně blokována.

PROSTŘEDNICTVÍM SAMOTNÉ APLIKACE

Kliknutím na ikonu „Record“ (níže obr.č 1) spustíte aplikaci, která začne načítat Vaše absolvované kilometry.

Ikonou stop (obr.č 2)  aplikaci zase zastavíte. Pokud chcete pokračovat klikněte na „Resume“ a pokračujte v aktivitě.

V případě ukončení celé aktivity zvolte možnost „Finish“ (obr.č. 3). Aktivitu uložíte kliknutím na tlačítko „Save“ (obr. č. 4).

Volbu aktivity můžete nastavit kliknutím na ikonu boty (obr.č. 5) a rozbalí se Vám nabídka činnosti (obr.č. 6). Vyberte buď  Běh – “Run”, Chůze – “Walk”, Cyklistika -„Ride“ nebo Horská turistika – “Hike”, vozíčkáři pak “Wheelchair”. Ostatní aktivity se do naší online výsledkové listiny nezapočítávají.

Aplikace funguje i offline – je potřeba si zapnout GPS v telefonu.

Pokud jste offline, tedy mimo dosah internetu, ukáže se Vám po dokončení aktivity červená chyba, přesto prosím dejte uložit aktivitu. Uloží se jako „Pending Upload“. Poté, co se přihlásíte k internetu, stačí na toto políčko kliknout a aktivita se Vám načte a uloží jako nový záznam.

PROSTŘEDNICTVÍM SPORTOVNÍCH CHYTRÝCH HODINEK NAVÁZANÝCH NA STRAVA ÚČET

Strava je dnes jednou z nejrozšířenějších sportovních aplikací a nabízí široké spektrum podporovaných zařízení – kromě mobilních telefonů se systémem Andriod či iOS je kompatibilní s řadou chytrých sportovních hodinek, jako jsou například Garmin, Polar, Suunto, Timex, TomTom, Soleus a další. Kompletní seznam zařízení, která lze synchronizovat se Strava naleznete zde. Automatickou synchronizaci je třeba nastavit v mobilní aplikaci příslušné k Vašim chytrým hodinkám.

JAK ZRUŠIT PŘEDPLATNÉ STRAVA